Zamknij

The Voice of Poland: zespół Years & Years wystąpi w najbliższym odcinku programu

Redakcja
15.11.2018 11:59
The Voice of Poland
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Już w sobotę rozpoczynają się odcinki na żywo dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Nie zabraknie gości specjalnych. Na scenie zobaczymy finalistę poprzedniego sezonu Michała Szczygła i zagraniczną gwiazdę, czyli zespół Years & Years. Hity brytyjskiej grupy cieszą się ogromną popularnością w Polsce.

Years & Years w „The Voice of Poland”

Dziewiąta edycja „The Voice of Poland” wkracza w decydującą fazę. W sobotę, 17 listopada zostanie wyemitowany pierwszy odcinek na żywo.

Zobacz także

Producenci programu poinformowali, że na scenie zobaczymy wyjątkowych gości specjalnych. Telewidzowie będą mogli obejrzeć występy finalisty poprzedniego sezonu Michała Szczygła i zespołu Years & Years.

Grupa Years & Years to dziś jedna z najpopularniejszych formacji w Wielkiej Brytanii. W swojej twórczości łączy muzykę elektroniczną z popem.

Zadebiutowali w świecie muzyki albumem „Communion” z 2015 roku, który osiągnął sukces komercyjny na całym świecie, również w Polsce – pokrył się w naszym kraju podwójną platyną. W 2018 roku powrócili z nową płytą „Palo Santo”.

Do największych przebojów Years & Years należą m.in. utwory „King”, „Shine”, „Desire” i „Take Shelter”

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK