Zamknij

The Voice of Poland: widzowie oburzeni programem. Co się stało po występie Ewy Kempińskiej?

27.09.2021 13:25
The Voice of Poland
fot. Pawel Wodzynski/East News

The Voice of Poland wrócił na antenę Telewizji Polskiej. Program wzbudził niedawno spore kontrowersje wśród widzów. Co tak bardzo nie spodobało się fanom rywalizacji?

The Voice of Poland wrócił na ekrany naszych telewizorów. Kolejna edycja popularnego talent show ma wyłonić najlepszy głos w Polsce. Rywalizacja rozpoczyna się od tzw. przesłuchań w ciemno, które nierzadko budzą kontrowersje.

The Voice of Poland: widzowie oburzeni po występie Ewy Kempińskiej

W jednym z ostatnich odcinków najwięcej emocji zapewnił widzom występ Ewy Kempińskiej. Wokalistka podjęła spore wyzwanie. Wybrała do castingu piosenkę jednej z jurorek programu.

Kempińska wykonała utwór "Prawda o nas" trenerki Sylwii Grzeszczak. Jej występ nie zachwycił gwiazd siedzących w fotelach - żadna z nich się nie odwróciła. Podczas występu wokalistki, Grzeszczak nie wytrzymała i zaczęła śpiewać razem z uczestniczką.

The Voice of Poland: Sylwia Grzeszczak "poprawiła" występ uczestniczki

Co więcej, po występie Kempińskiej, trenerka wykonała przy pianinie swój hit. W trakcie tego występu wszyscy trenerzy wcisnęli swoje przyciski i odwrócili fotele.

Jak podaje interia.pl, reakcje widzów na ten fragment programu były bardzo negatywne. Słabe zachowanie Sylwii Grzeszczak w odcinku zauważył już Tomson i Baron. Trenerzy uświadomili wokalistce, że włączając się w wykonanie Kempińskiej, jurorka ją przyćmiła i nie dała szansy odpowiednio się zaprezentować.

Z kolei oglądający oburzyli się "poprawioną" wersją "Prawdy o nas" w wykonaniu Grzeszczak. Komentowali, że zachowanie gwiazdy było niezręczne i nie wypadało w ten sposób traktować uczestniczki i prezentować, jak powinno się zaśpiewać utwór lepiej. Niektórzy widzowie zauważyli, że Kempińska niepotrzebnie wybrała repertuar trenerki i sugerowali, że z inną piosenką miałaby większe szanse.

Zobacz też: Nie wygrali, ale zrobili karierę. 11 gwiazd, które występowały w "The Voice of Poland" [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Interia.pl