Zamknij

The Voice of Poland: uczestnicy w hicie „Początek” z Męskiego Grania. Internauci krytykują! [WIDEO]

Redakcja
29.10.2018 13:25
The Voice of Poland
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Bitwy w „The Voice of Poland” za nami. W ostatnim odcinku na ringu zmierzyli się ze sobą Ola Smerechańska i Maks Łapiński. Para zaśpiewała utwór „Początek”, wielki przebój promujący trasę koncertową Męskie Granie 2018. Niestety występ nie przypadł do gustu internautom.

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” mieliśmy okazję podziwiać bitwę pomiędzy Olą Smerechańska a Maksem Łapińskim. Podopieczni Patrycji Markowskiej zmierzyli się z piosenką „Początek”, jednym z największych hitów tegorocznego lata. Utwór Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i Dawida Podsiadło promował Męskie Granie 2018.

Zobacz także

Rywalizację wygrał ostatecznie Maks Łapiński. Ola Smerechańska także pozostała w programie — uczestniczka została skradziona przez Piotra Cugowskiego.

Bitwa nie przypadł do gustu internautom. W sieci nie brakuje negatywnych komentarzy na temat występu pary. Zdaniem wielu osób uczestnicy kompletnie nie poradzili sobie z przebojem „Początek”.

„Nie buja nic”, „Porażka”, „Coś mi w tym wykonie nie gra”, „Okropne wykonanie! A jak nie czysto!”, „Strasznie ciężkie i nieczyste wykonanie” — można przeczytać w komentarzach pod nagraniem z występu.

W kolejnym odcinku 9. edycji „The Voice of Poland” odbędzie się etap Nokautów, po którym poznamy uczestników odcinków na żywo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK