Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice of Poland: uczestnicy w hicie „Początek” z Męskiego Grania. Internauci krytykują! [WIDEO]

29.10.2018 13:25

Bitwy w „The Voice of Poland” za nami. W ostatnim odcinku na ringu zmierzyli się ze sobą Ola Smerechańska i Maks Łapiński. Para zaśpiewała utwór „Początek”, wielki przebój promujący trasę koncertową Męskie Granie 2018. Niestety występ nie przypadł do gustu internautom.

The Voice of Poland fot. Youtube (The Voice of Poland)

W ostatnim odcinku „The Voice of Poland” mieliśmy okazję podziwiać bitwę pomiędzy Olą Smerechańska a Maksem Łapińskim. Podopieczni Patrycji Markowskiej zmierzyli się z piosenką „Początek”, jednym z największych hitów tegorocznego lata. Utwór Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i Dawida Podsiadło promował Męskie Granie 2018.

Rywalizację wygrał ostatecznie Maks Łapiński. Ola Smerechańska także pozostała w programie — uczestniczka została skradziona przez Piotra Cugowskiego.

Bitwa nie przypadł do gustu internautom. W sieci nie brakuje negatywnych komentarzy na temat występu pary. Zdaniem wielu osób uczestnicy kompletnie nie poradzili sobie z przebojem „Początek”.

„Nie buja nic”, „Porażka”, „Coś mi w tym wykonie nie gra”, „Okropne wykonanie! A jak nie czysto!”, „Strasznie ciężkie i nieczyste wykonanie” — można przeczytać w komentarzach pod nagraniem z występu.

W kolejnym odcinku 9. edycji „The Voice of Poland” odbędzie się etap Nokautów, po którym poznamy uczestników odcinków na żywo.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń