Zamknij

Uczestniczka „The Voice” brzmi jak Billie Eilish. Niesamowity występ z „No Time To Die” [WIDEO]

19.01.2021 15:18
Billie Eilish
fot. mat. prasowe / Matty Vogel

Maria Marzano pojawiła się w norweskim „The Voice”. Uczestniczka zaśpiewała w trakcie Przesłuchania w Ciemno utwór „No Time To Die” z nowego filmu o Jamesie Bondzie. Jej wokal zszokował nie tylko jurorów, ale także widzów. Zdaniem wielu internautów Maria Marzano brzmi identycznie jak Billie Eilish.

Billie Eilish ma zaledwie 19 lat, a już może pochwalić się niesamowitymi sukcesami, w tym pięcioma prestiżowymi nagrodami Grammy. Na swoim koncie ma także piosenkę promującą nowy film o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać”.

To właśnie utwór „No Time To Die” wykonała Maria Marzano. Występ uczestniczki „The Voice Norge” robi furorę w internecie. Internauci są zszokowani jej wokalem, ponieważ niekiedy brzmi jak głos Billie Eilish.

Zobacz także:  Nie żyje gwiazdor "The Voice". 42-latek zmarł przez zastrzyki witaminowe?

Uczestniczka „The Voice” brzmi jak Billie Eilish. Niesamowity występ z „No Time To Die”

Maria Marzano zachwyciła wykonaniem „No Time To Die” Billie Eilish w szóstej edycji norweskiego „The Voice”.

Uczestniczka dała niezwykle dobry występ. Uwagę internautów natychmiast zwróciła barwa głosu Marzano, która w kilku momentach była niezwykle podobna do wokalu 19-letniej piosenkarki ze Stanów Zjednoczonych.

„Brzmiała niemal identycznie jak Billie”, „Jest jak mocniejsza wersja Billie”, „Najlepszy cover piosenki Billie”, „To kłamstwo, to czysta Billie Eilish śpiewająca piosenkę Billie Eilish”, „Słyszę głos Billie, szaleństwo!” - piszą zszokowani widzowie.

Nie czas umierać: kiedy premiera nowego filmu o Jamesie Bondzie?

" Nie czas umierać" to najnowszy film o Jamesie Bondzie, który początkowo miał pojawić się w kinach w kwietniu 2020 roku. W związku z pandemią koronawirusa premiera produkcji została przesunięta na listopad 2020 roku, ale sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na pokazanie filmu.

Twórcy poinformowali, że "Nie czas umierać" trafi do kin 2 kwietnia 2021 roku. Pojawiają się jednak plotki, iż również tym razem data premiery może zostać przesunięta na jesień 2021 roku. Doniesienia nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone.