Zamknij

Wypadek w "The Voice": uczestniczka przewróciła się na scenie. Wyglądało to bardzo źle [WIDEO]

24.11.2021 13:27
The Voice
fot. Twitter screen / The Voice USA

Wendy Moten, uczestniczka amerykańskiego "The Voice", zaliczyła bolesny wypadek na scenie. Tuż po skończonym występie 56-latka zahaczyła o głośnik i przewróciła się. Nagrana przez kamery sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. Jak się czuje uczestniczka?

"The Voice" cieszy się popularnością na całym świecie. W Polsce format możemy oglądać pod nazwą " The Voice of Poland". Od wielu lat program pojawia się również w amerykańskiej telewizji.

Obecna, dwudziesta pierwsza już edycja amerykańskiego "The Voice" wywołała spore poruszenie w związku z debiutem Ariany Grande w roli jurorki. W ostatnim odcinku programu doszło do niebezpiecznego wypadku. Uczestniczka Wendy Moten przewróciła się na scenie.

The Voice: wypadek w trakcie programu. Uczestniczka Wendy Moten przewróciła się [WIDEO]

Wendy Moten miała wypadek w trakcie ostatniego odcinka "The Voice". 56-letnia uczestniczka pojawiła się na scenie wraz ze swoim trenerem Blakiem Sheltonem i pozostałymi rywalami z jego drużyny.

Tuż po wspólnym występie z piosenką "I Can't Help Myself" The Four Tops uczestniczka zahaczyła o głośnik i przewróciła się. Na niebezpieczną sytuację natychmiast zareagowali uczestnicy, trener i prowadzący "The Voice".

W dalszej części programu Wendy Moten uspokoiła zaniepokojonych widzów i poinformowała, jak się czuje.

Wszystko okej. Jestem trochę posiniaczona, ale wiecie co? Nadal jestem gotowa do pracy! – wyznała uczestniczka.

Prowadzący Carson Daly przyznał, że była to pierwsza tego typu sytuacja w dotychczasowej historii programu.

RadioZET.pl/people.com