Zamknij

Thirty Seconds to Mars zapowiadają album. Premiera nowego singla w Radiu ZET!

Redakcja
03.04.2018 17:17
30 Seconds To Mars
fot. mat. prasowe

Thirty Seconds to Mars zapowiadają piąty album zatytułowany „America”. Kolejnym singlem promującym nowe wydawnictwo jest „Rescue Me”, który słuchacze Radia ZET usłyszą po raz pierwszy we wtorkowym „Wieczorze z Radiem ZET”. Premiera utworu już po godz. 19:00.

„Rescue Me” to nowy singiel zespołu Thirty Seconds to Mars, który promuje ich kolejną płytę „America”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć utwór po raz pierwszy już we wtorek po godz. 19:00 w programie Marcina Wojciechowskiego.

Na piątym albumie Thirty Seconds to Mars znajdzie się 12 nowych kompozycji, w tym znany już dobrze singiel „Walk on Water”. Premierze albumu towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa w postaci plakatów, które pojawią się w największych miastach na całym świecie

– Dla mnie te plakaty są jak kapsuły czasu. Kiedy patrzymy na hasła osobno, bez kontekstu, mogą one prowokować, bawić lub zaskakiwać, ale razem dają one obraz kultury i czasów, w których żyjemy – mówi lider zespołu Jared Leto.

30 Seconds To Mars
fot. mat. prasowe

Thirty Seconds to Mars w Polsce

W 2018 roku grupa Jareda Leto wystąpi dwukrotnie w Polsce. Przypomnijmy, że Thirty Seconds To Mars zagrają już 18 kwietnia w Łodzi. Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia. Ich kolejny koncert zaplanowano na koniec sierpnia w Krakowie.

RadioZET.pl/PK