Zamknij

Tiësto & Becky Hill — "Nothing Really Matters". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
17.04.2020 15:31
Tiesto Becky Hill Nothing Really Matters nowy singiel piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Tiësto, laureat Grammy i ikona muzyki dance, połączył siły z Becky Hill. Ich wspólny singiel „Nothing Really Matters” jest już w sieci, a po godz. 19:00 usłyszą go także premierowo słuchacze Radia ZET. W internecie pojawiło się oficjalne lyric video.

Tiesto, Becky Hill – Nothing Really Matters. Nowy singiel

Singiel „Nothing Really Matters” to pierwsza współpraca Tiësto z Becky Hill. Jej ostatni singiel „Better Off Without You” ma już ponad 34 milionów streamów na całym świecie, a sama piosenkarka jest także drugą najczęściej odtwarzaną brytyjską artystką w serwisie Spotify.

Praca z Becky była świetnym doświadczeniem. Ta dziewczyna ma niesamowitą energię i mocny głos. Nie mogę doczekać się, aż usłyszycie ten kawałek. To świetny przedsmak mojego nowego albumu – mówi Tiësto.

Ze wszystkich dotychczasowych współprac z innymi artystami, duet z Tiësto z całą pewnością można nazwać momentem przełomowym w karierze. Miałam okazję pracować z najlepszymi, a Tiësto jest świetnym tego potwierdzeniem. To ekscytujące, że będę częścią jego nowego albumu! – zachwyca się Becky Hill.

„Nothing Really Matters” Tiësto to następca jego słynnych singli „Ritual” z Ritą Orą czy „God Is A Dancer” z Mabel, które stały się wielkimi hitami na całym świecie.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK