Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora – „Ritual”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

31.05.2019 10:41

Gorąca premiera w Radiu ZET. Po godz. 10:00 słuchacze usłyszeli na naszej antenie utwór „Ritual”, wspólny singiel Tiësto, Jonas Blue i Rity Ory.

Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora – „Ritual”. Piątkowa premiera w Radiu ZET fot. mat. prasowe

Tiësto, Jonas Blue & Rita Ora – „Ritual”

Tiësto, jeden z najsłynniejszych DJ-ów w branży muzycznej, łączy siły z brytyjskimi gwiazdami: popularnym DJ-em Jonas Blue i Ritą Orą, która będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2019.

— Jonas Blue to niezwykle utalentowany artysta. Od dawna szukaliśmy okazji, by nad czymś wspólnie popracować. Przyszedł do mnie ze świetnym pomysłem. Zawsze jestem chętny na eksplorowanie nowych stylów. Brzmienie „Ritual” zdecydowanie wyróżnia się na tle moich innych kawałków. Wokal Rity przenosi kawałek na wyższy poziom — mówi Tiësto.

Tiësto nieustannie poszukuje nowych brzmień oraz ekscytujących współpracowników. Tej wiosny słynny DJ wydał „Together” – kolekcję dance’owych utworów, przy tworzeniu których wspierali go wschodzący producenci. W 2018 roku na listach przebojów królował utwór „Jackie Chan” z gościnnym udziałem Dzeko, Preme i Post Malone’a. Kawałek ma już ponad 500 mln streamów i ponad 165 mln wyświetleń klipu. Otrzymał również nominację do Billboard Music Award.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń