Zamknij

Tiësto i Mabel w nowym singlu „God Is A Dancer”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
19.09.2019 14:40
Tiesto Mabel God Is A Dancer piątkowa premiera nowego singla w Radiu ZET
fot. Youtube

Już w piątek po godz. 11:00 słuchacze Radia ZET usłyszą najnowszy singiel Tiësto i nowej popowej sensacji Mabel, która zrobiła furorę przebojem „Don’t Call Me Up”.

Ikona muzyki dance Tiësto łączy siły z sensacją popu z Wielkiej Brytanii – Mabel. Efektem tego spotkania jest singiel „God Is A Dancer”. To jeden z tych kawałków, któremu nie da się oprzeć. Singiel jest następcą świetnie przyjętego utworu „Ritual”, do którego Tiësto zaprosił Jonasa Blue i Ritę Orę.

Laureat Grammy, autor światowych hitów, globalna ikona – Tiësto nie ustaje w poszukiwaniach nowych dźwięków oraz ciekawych artystów do nawiązania współpracy. W 2018 roku na listach przebojów królował utwór „Jackie Chan” z gościnnym udziałem Post Malone’a, Dzeko i Preme. Oprócz wspólnego kawałka z Jonas Blue i Ritą Orą, słynny producent zaprezentował niedawno „BOOM” z Gucci Mane i Sevenn.

Poza rezydencją w Hakkasan w Las Vegas, Tiësto występuje na najważniejszych imprezach na całym świecie, w tym Ultra, Creamfields, Lollapaloozie czy Tomorrowland.

Producent jest laureatem Edison Lifetime Achievement Award, którą otrzymali również David Bowie czy U2.

Mabel pojawiła się na scenie pop w 2015 roku i ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Jax Jones, Not3s, Kojo Funds czy Stefflon Don. Jej cztery ostatnie single mają w Wielkiej Brytanii status platyny, a najnowszy – „Mad Love” – zanotował już 39 mln odtworzeń na YouTube.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK