Zamknij

Wokalista As I Lay Dying pozwany. Kobieta oskarża muzyka o winę za oparzenia drugiego stopnia

04.05.2021 17:59
Koncert rockowy
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Tim Lambesis z As I Lay Dying został pozwany w związku z incydentem z 2020 roku. Kobieta obecna podczas rozpalania ogniska przez muzyka w domu jego rodziców uległa poparzeniom. 

Tim Lambesis z As I Lay Dying został pozwany przez kobietę, która twierdzi, że doznała oparzeń drugiego stopnia w wyniku działań muzyka w 2020 roku.

Tim Lambesis z As I Lay Dying oskarżony o poparzenie kobiety

12 grudnia 2020 roku muzyk pojawił się w domu swoich rodziców, gdzie próbował rozpalić ognisko. W pobliżu stanęła Vivienne Barcena. Kiedy muzyk użył benzyny jako podpałki,"ciecz wytrysnęła na nią, powodując wybuch płomieni prosto na jej ramię, plecy i tułów".

Zobacz też:  Tim Lambesis ciężko poparzony. Muzyk miał wypadek w trakcie rozpalania ogniska 

W wyniku próby rozpalenia ognia kobieta doznała oparzeń drugiego stopnia i postanowiła pozwać za to zarówno artystę, jak i jego rodziców. Pozew trafił w zeszłym tygodniu do Sądu Najwyższego w San Diego.

Jak czytamy na Metal Injection, kobieta skarży się od czasu wypadku na silny ból. Oprócz tego nadal na jej ciele widać blizny.

Najbardziej podczas rozpalania ogniska ucierpiał sam Lambesis, który stojąc na linii ognia, uległ poparzeniu aż 25 procent ciała. Muzyk tłumaczył, że próbował rozpalić ogień przy pomocy odrobiny benzyny. Pech chciał, że artysta upuścił korek z substancją i oblał całe ubranie, które natychmiast zajęło się ogniem. W wyniku incydentu trafił do szpitala.

RadioZET.pl/Metal Injection