Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie żyje członek zespołu The Overtones. Miał tylko 36 lat!

12.04.2018 11:35

Nie żyje Timmy Matley, członek zespołu The Overtones. Irlandczyk zmarł w wieku 36 lat. W 2016 roku zdiagnozowano u niego raka skóry. Brytyjskie media nieoficjalnie informują, że artysta wypadł z balkonu jednego z londyńskich budynków.

Timmy Matley The Overtones fot. Youtube (The Overtones)

Nie żyje Timmy Matley z The Overtones

Śmierć Timmy’ego Matleya oficjalnie potwierdzili członkowie zespołu The Overtones. W środę grupa zamieściła emocjonalny wpis w internecie.

Z wielkim smutkiem informujemy, że nasz ukochany przyjaciel i brat Timmy zmarł. Zdajemy sobie sprawę, że ta wiadomość złamie wam serca tak jak nam. Doceniamy waszą miłość i wsparcie w tym trudnym momencie — czytamy we wpisie grupy The Overtones.

Timmy Matley zmarł w wieku 36 lat. W 2016 roku zdiagnozowano u niego czerniaka trzeciego stopnia, jeden z najbardziej złośliwych nowotworów skóry. Okoliczności śmierci Irlandczyka pozostają jednak nieznane. Brytyjskie media, w tym „Daily Start”, informują, że 9 kwietnia artysta wypadł z balkonu budynku w Londynie.

36-latek był członkiem The Overtones od 2010 roku. Zespół wykonywał muzykę z gatunków pop, soul i doo-wop. Ich debiutancki album „Good Ol' Fashioned Love” spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedał się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy i uzyskał status platynowej płyty.

RadioZET.pl/dailystar.co.uk, independent.co.uk/PK

Oceń