Zamknij

Nie żyje członek zespołu The Overtones. Miał tylko 36 lat!

Redakcja
12.04.2018 11:35
Timmy Matley The Overtones
fot. Youtube (The Overtones)

Nie żyje Timmy Matley, członek zespołu The Overtones. Irlandczyk zmarł w wieku 36 lat. W 2016 roku zdiagnozowano u niego raka skóry. Brytyjskie media nieoficjalnie informują, że artysta wypadł z balkonu jednego z londyńskich budynków.

Nie żyje Timmy Matley z The Overtones

Śmierć Timmy’ego Matleya oficjalnie potwierdzili członkowie zespołu The Overtones. W środę grupa zamieściła emocjonalny wpis w internecie.

Z wielkim smutkiem informujemy, że nasz ukochany przyjaciel i brat Timmy zmarł. Zdajemy sobie sprawę, że ta wiadomość złamie wam serca tak jak nam. Doceniamy waszą miłość i wsparcie w tym trudnym momencie — czytamy we wpisie grupy The Overtones.

Timmy Matley zmarł w wieku 36 lat. W 2016 roku zdiagnozowano u niego czerniaka trzeciego stopnia, jeden z najbardziej złośliwych nowotworów skóry. Okoliczności śmierci Irlandczyka pozostają jednak nieznane. Brytyjskie media, w tym „Daily Start”, informują, że 9 kwietnia artysta wypadł z balkonu budynku w Londynie.

36-latek był członkiem The Overtones od 2010 roku. Zespół wykonywał muzykę z gatunków pop, soul i doo-wop. Ich debiutancki album „Good Ol' Fashioned Love” spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem w Wielkiej Brytanii, gdzie sprzedał się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy i uzyskał status platynowej płyty.

RadioZET.pl/dailystar.co.uk, independent.co.uk/PK