Zamknij

Tina Turner i Kygo w nowej wersji „What's Love Got to Do With It”. 80-latka wygląda znakomicie

17.07.2020 10:10
Tina Turner
fot. Courtesy Everett Collection/East News

Tina Turner i Kygo wydali wspólny singiel. To nowa wersja „What's Love Got to Do With It”, kultowego przeboju piosenkarki z lat osiemdziesiątych. Remiks promuje wspólne zdjęcie Kygo i Tina Turner, która prezentuje się znakomicie w wieku 80 lat. Premiera nowej wersji „What's Love Got to Do With It” już po godz. 12:00 w Radiu ZET.

Tina Turner i Kygo w nowej wersji What's Love Got to Do With It. Remiks hitu z lat 80

Tina Turner powróciła do branży muzycznej. Wszystko za sprawą współpracy z Kygo, który zaprezentował nową wersję jej legendarnego hitu „What's Love Got to Do With It”.

Przebój Tiny Turner z 1984 roku znalazł się na prestiżowej liście 500 najlepszych utworów w historii muzyki przygotowanej przez magazyn Rolling Stones. W 2012 roku „What's Love Got to Do With It” zostało wprowadzone także do Grammy Hall of Fame. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest artystom i piosenkom, które znaczącą wpłynęły na rozwój muzyki.

Kygo nie krył radości na Instagramie ze współpracy z Tiną Turner przy remiksie „What's Love Got to Do With It”: „To jeden z moich ulubionych utworów wszech czasów. Możliwość współpracy z tak legendarną artystką wydaje się wręcz surrealistyczna. Praca nad tak kultowym hitem to naprawdę spełnienie marzeń”.

To kolejny raz, kiedy Kygo przerabia przeboje legendarnych artystów. Norweski DJ i producent stworzył także nowe wersje utworów „Higher Love” Whitney Houston i „Sexual Healing” Marvina Gaye’a.

Ostatnie miesiące są naprawdę bardzo pracowite dla Kygo. W maju tego roku artysta wydał swój trzeci album "Golden Hour", który promuje m.in. singiel "Lose Somebody" z zespołem OneRepublic.

Tina Turner na nowym zdjęciu. Tak wygląda w wieku 80 lat

Nową wersję „What's Love Got to Do With It” promuje okładka ze wspólnym zdjęciem Kygo i Tiny Turner.

Tina Turner która skończy w tym roku 81 lat, nie przestaje zachwycać świetnym wyglądem. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na świetną formę legendarnej piosenkarki i jej piękną fryzurę.

Wyglądasz niesamowicie — napisał jeden z fanów.