Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tina Turner pierwszy raz mówi o samobójstwie syna. Udzieliła wywiadu

23.10.2018 15:13

Tina Turner po raz pierwszy zabrała głos w sprawie śmierci swojego syna. Przypomnijmy, że Craig Tarner popełnił samobójstwo w lipcu tego roku. Piosenkarka twierdzi, iż 59-latek wyglądał na szczęśliwego.

Tina Turner fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Tina Turner mówi o samobójstwie syna

W lipcu Tina Turner przeżyła ogromną tragedię. Jej najstarszy syn Craig Turner popełnił samobójstwo w wieku 59 lat. Został znaleziony martwy w swoim domu.

Legendarna piosenkarka udzieliła ostatnio wywiadu dla „BBC News”, w którym po raz pierwszy odniosła się do śmierci syna. Przyznała, że Craig Turner sprawiał wrażenie spełnionego zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Był w szczęśliwym związku z nową kobietą.

Wciąż nie wiem, co doprowadziło go na skraj. Mówił mi, że nigdy wcześniej nie spotkał takiej kobiety. Zapoznał mnie z nią na swoich urodzinach. Urządził dla niej mieszkanie. Dostał nową pracę w znanej agencji nieruchomości w Kalifornii, z której był bardzo zadowolony — mówi artystka i dodaje: — Myślę, że jego decyzja była związana z uczuciem samotności. Ale dlaczego nie zadzwonił do swojej dziewczyny, która sprawiała, że czuł się lepiej? Był introwertykiem i bardzo nieśmiałą osobą. Kiedy wracam teraz do naszych ostatnich rozmów, widzę różnicę w jego zachowaniu. Zrozumiałam to dopiero po samobójstwie.

Tina Turner myślała o samobójstwie

Jeszcze w październiku ukaże się nowa autobiografia Tiny Turner zatytułowana „My Love Story”. W książce artystka wyznaje, że w 2017 roku przeszła przeszczep nerki. Przed transplantacją poważnie jednak rozważała opcję samobójstwa w asyście lekarza.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń