Zamknij

Tini i singiel „Princesa”. Latynoska piosenka będzie hitem lata? [WIDEO]

Redakcja
06.04.2018 14:48
Tini Princesa
fot. Youtube (TiniVEVO)

TINI, czyli Martina Stoessel, powraca z najnowszym utworem „Princesa”. W wakacyjnie brzmiącej piosence pojawia się też kolumbijska artystka Karol G. Singiel cieszy się dużą popularnością wśród polskich słuchaczy — dotarł już do najlepszej dziesiątki sklepu iTunes.

Tini, Karol G — Princesa. Nowy singiel

„Princesa” — to tytuł nowego utworu piosenkarki TINI, czyli argentyńskiej idolki nastolatek, Martiny Stoessel. 21-letnia artystka zdobyła ogromną popularność za sprawą głównej w roli w hitowej produkcji Disneya „Violetta”. W 2016 roku wydała swój debiutancki album, który pokrył się złotem w Polsce.

Nowa piosenka powstała we współpracy m.in. z Andrésem Torresem, twórcą przebojów „Despacito” i „Echame La Culpa”, które przyniosły ogromny sukces Luisowi Fonsiemu.

W „Princesa” pojawia się także Karol G, popularna kolumbijska artystka wykonująca muzyke z gatunku reggaeton.

Martina Stoessel i „Violetta”

W latach 2012-2015 serial „Violetta” doczekał się trzech sezonów, a postać Violetty Castillo zyskała mnóstwo fanów także w Polsce, gdzie grająca ją Stoessel kilkukrotnie wystąpiła w ramach swoich tras koncertowych. Popularność produkcji Disney Channel okazała się na tyle duża, że sklepy na całym świecie zalała fala serialowych gadżetów z wizerunkiem artystki.

Zobacz także

RadioZET.pl/PK