Zamknij

Tokio Hotel: tak dziś wyglądają członkowie kontrowersyjnego zespołu [FOTO]

Redakcja
16.03.2018 15:39
Tokio Hotel
fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

Swego czasu Tokio Hotel był jednym z najbardziej kontrowersyjnych zespołów młodego pokolenia. Głównie za sprawą ich lidera Billa Kaulitza, który słynął ze swojego szokującego i oryginalnego wyglądu. Dziś niemiecka grupa jest już nieco zapomniana, a jej członkowie nie cieszą się taką popularnością jak kiedyś.

Tokio Hotel. Tak dziś wyglądają członkowie zespołu [FOTO]

Tokio Hotel to niemiecki zespół, który w pierwszej dekadzie XXI wieku zrobił wielką karierę i rozkochał w sobie fanki nie tylko z Europy. Grupa sprzedała miliony płyt na całym świecie, a ich hity „Durch den Monsun”, „Schrei” czy „Rette Mich” radziły sobie świetnie na listach przebojów.

Niemiecki band zyskał ogromny rozgłos za sprawą kontrowersyjnego i wyrazistego lidera Billa Kaulitza słynącego ze swojego bardzo kontrowersyjnego wizerunku w klimacie emo i punku. Muzyk lubił nosić szokujące ubrania, mieć niecodzienne fryzury oraz mocno się malować. Dziś wygląda zupełnie inaczej.

Od początku kariery formacja nagrywała muzykę także w języku angielskim. Ich dyskografię zamyka szósty album „Dream Machine” z 2017 roku, który nie osiągnął jednak wielkiego sukcesu komercyjnego.

Ed Sheeran

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK