Zamknij

Tola Szlagowska z Blog 27 powraca. Wydała pierwszy od 10 lat singiel [WIDEO]

Redakcja
15.06.2018 13:17
Tola Szlagowska
fot. mat. prasowe

Tola Szlagowska była gwiazdą zespołu Blog 27, który robił furorę w pierwszej dekadzie XXI wieku. W końcu grupa rozpadła się, a Tola wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Artystka powraca z pierwszym od 10 lat oficjalnym singlem zatytułowanym „Atmosphere”. W sieci pojawił się także teledysk.

Tola Szlagowska — Atmosphere. Nowa piosenka

Tola Szlagowska, niegdyś gwiazda niezwykle popularnego Blog 27, powraca do świata muzyki. Piosenkarka zaprezentowała piosenkę „Atmosphere”, swój pierwszy od 10 lat oficjalny singiel. Przy nagrywaniu utworu Tola współpracowała z Timem Andersonem, który tworzył m.in. z Solange Knowles, Banks, Twenty One Pilots czy Lykke Li.

Piosenka „Atmosphere” to pierwsza zapowiedź nowego albumu Toli zatytułowanego „Subtitles”. Płyta ma być utrzymana w klimacie indie popu. Nie zabraknie syntentycznych brzmień, jazzowych elementów oraz tekstów na temat świata i rzeczywistości.

W internecie można zobaczyć także oficjalny teledysk inspirowany filmem „Masculin Féminin” Jeana-Luca Godarda.

Tola Szlagowska była członkinią Blog 27, w którym występowała także Alicja Boratyn. Ich pierwsza płyta ukazała się w 2005 roku i pokryła się podwójną platyną w Polsce. Co ciekawe, zespół osiągnął komercyjny sukces w wielu krajach, w tym w dalekiej Japonii.

Grupa przestała istnieć w 2008 roku. Tola zdecydowała się przenieść do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła naukę w szkołach muzycznych. Kształciła się w Hamilton High School of Music i Los Angeles College of Music.

Tak dziś wygląda Tola Szlagowska [ZDJĘCIA]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK