Zamknij

Tom Odell w Polsce. Koncerty w Krakowie i Warszawie [BILETY, DATA]

Redakcja
04.09.2018 10:32
Tom Odell
fot. Youtube (Tom Odell)

Tom Odell wystąpi w Polsce. Brytyjski artysta zagra dwa koncerty w naszym kraju: 25 stycznia w Krakowie i 26 stycznia w Warszawie. Bilety na dwa występy Toma Odella w Polsce trafią do sprzedaży już 6 września.

Tom Odell w Polsce 2019. Koncerty w Krakowie i Warszawie

Tom Odell na dwóch koncertach w Polsce. Wokalista wystąpi 25 stycznia w Tauron Arena w Krakowie i 26 stycznia w COS Torwar w Warszawie.

Koncerty Toma Odella w Polsce odbędą w ramach trasy koncertowej „Jubilee Road Tour”. Będzie ona promowała jego najnowszą płytę „Jubilee Road”, która ukaże się już 12 października. Promuje ją m.in. singiel „Half As Good As You” z Alice Merton, autorką hitu „No Roots”.

Tom Odell w Polsce 2019: bilety

Bilety na koncerty Toma Odella w Polsce trafią do sprzedaży 6 września o godz. 10:00. Wejściówki będzie można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Organizator koncertów Toma Odella w Polsce — agencja Go Ahead — przypomina o kupowaniu biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK