Zamknij

Tom Parker ma raka mózgu. 32-letni wokalista The Wanted walczy z nieuleczalnym glejakiem

12.10.2020 11:25
Tom Parker The Wanted
fot. Byron Purvis/AdMedia/SIPA/EAST NEWS

Tom Parker ma raka mózgu. Lekarze zdiagnozowali u 32-letniego wokalisty The Wanted nieuleczalnego glejaka czwartego stopnia. Młody muzyk poinformował, że guz jest nieoperacyjny.

Tom Parker zmaga się z rakiem mózgu. Brytyjski muzyk i wokalista boysbandu The Wanted poinformował o chorobie za pomocą mediów społecznościowych.

W poruszającym wpisie 32-letni artysta przyznał, że jest w trakcie leczenia. Niestety, zdiagnozowany guz jest nieuleczalny i nieoperacyjny.

Rak mózgu objawia się w specyficzny sposób. Jak rozpoznać symptomy złośliwego nowotworu mózgu?

Tom Parker z The Wanted ma raka mózgu. Glejak jest nieuleczalny i nieoperacyjny

Tom Parker ma glejaka mózgu czwartego stopnia. Lekarze zdiagnozowali u niego nieuleczalny nowotwór w sierpniu po tym, jak doznał drugiego ataku w ciągu kilku tygodni. Wokalista rozpoczął leczenie chemioterapią i radioterapią.

W wywiadzie dla magazynu OK! przyznał, że nadal nie może pogodzić się z diagnozą: „Wciąż jestem w kompletnym szoku (…) Czułem, że jest coś nie tak, ale nigdy nie spodziewałem się czegoś takiego. Nigdy nie myślisz, że to ci się przydarzy”.

Glejak jest jednym z najniebezpieczniejszych nowotworów. Magazyn OK! zwraca uwagę na to, że średnia długość życia po diagnozie wynosi od 3 do 18 miesięcy.

Wszyscy jesteśmy załamani, ale będziemy z tym walczyć do końca — napisał Parker na Instagramie.

Tom Parker wkrótce zostanie po raz drugi ojcem

Tom Parker wkrótce zostanie po raz drugi tatą. Jego żona Kelsey spodziewa się kolejnego dziecka, które przyjdzie na świat w ciągu najbliższych kilku tygodni. W lipcu 2019 roku para doczekała się córeczki.

32-letni wokalista zdobył popularność jako członek boysbandu The Wanted. Grupa powstała w 2009 roku i cieszyła się przez kilka lat ogromnym zainteresowaniem. Wydała łącznie trzy albumy studyjne i nagrała słynny hit „Glad You Came”, który podbił listy przebojów na całym świecie. Zespół zawiesił działalność w 2014 roku.

Zwycięzca Eurowizji ma raka mózgu. Wyznał, że zostało mu kilka lat życia

RadioZET.pl/dailymail.co.uk,ok.co.uk/PK