Zamknij

Tom Parker walczy z glejakiem mózgu. Nowe informacje o stanie zdrowia wokalisty The Wanted

08.01.2021 14:55
Tom Parker
fot. Greg Allen / Rex Features/EAST NEWS

Tom Parker ma raka mózgu. W październiku były gwiazdor zespołu The Wanted poinformował, że zmaga się nieuleczalnym i nieoperacyjnym glejakiem czwartego stopnia. Teraz 32-latek zdradził nowe informacje na temat stanu zdrowia. Jak czuje się Tom Parker?

Tom Parker walczy z rakiem mózgu. Wiadomość o nieuleczalnej chorobie młodego artysty zszokowała internautów z całego świata. Brytyjczyk może liczyć na oddanych fanów, którzy nie przestają go wspierać w walce z nieoperacyjnym glejakiem.

Po kilku miesiącach od diagnozy Tom Parker ujawnił nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia.

Zwycięzca Eurowizji ma raka mózgu. Wyznał, że zostało mu kilka lat życia

Tom Parker z The Wanted ma raka mózgu. Są nowe informacje o stanie zdrowia muzyka

Tom Parker podzielił się z fanami nowymi i niezwykle dobrymi informacji na temat swojego stanu zdrowia. 32-latek miał ostatnio rezonans magnetyczny. Lekarze poinformowali, że leczenie działa, a guz nowotworowy się zmniejszył. Warto dodać, iż glejak jest jednym z najniebezpieczniejszych nowotworów.

Znaczące zmniejszenie guza. To są słowa, które dzisiaj otrzymałem i nie mogę przestać ich w kółko powtarzać – napisał szczęśliwy Parker i podziękował lekarzom za ich pracę.

Wokalista wspomniał także o ogromnym wsparciu ze strony żony, rodziny, przyjaciół i fanów, którzy pomagają mu każdego dnia.

Widzę każdą waszą wiadomość. Dały mi one mnóstwo siły – wyznał.

Tom Parker został po raz drugi ojcem

Kilka tygodni po diagnozie Tom Parker został po raz drugi tatą. Pod koniec października jego żona Kelsey urodziła syna o imieniu Bohdi. W lipcu 2019 roku para doczekała się córeczki, Aurelii.

32-letni wokalista zdobył popularność jako członek boysbandu The Wanted. Grupa powstała w 2009 roku i cieszyła się przez kilka lat ogromnym zainteresowaniem. Wydała łącznie trzy albumy studyjne i nagrała słynny hit „Glad You Came”, który podbił listy przebojów na całym świecie. Zespół zawiesił działalność w 2014 roku.

RadioZET.pl/cnn.com