Zamknij

Tomasz Jarosz zwycięzcą drugiej edycji "Szansy na sukces. Opole 2020". Wystąpi na festiwalu w Opolu

Piotr Krajewski
01.06.2020 09:36
Tomasz Jarosz zwycięzcą Szansy na sukces Opole 2020 wygrał w finale programu
fot. Jan Bogacz/TVP

Tomasz Jarosz zwycięzcą drugiej edycji "Szansy na sukces. Opole 2020". 37-letni wokalista wygrał finał programu i zapewnił sobie udział na festiwalu w Opolu, który odbędzie się we wrześniu. Dzięki zwycięstwu Tomasz Jarosz wystąpi w koncercie Debiuty.

Tomasz Jarosz zwycięzcą Szansy na sukces Opole 2020. Wygrał w finale programu

Tomasz Jarosz wygrał „Szansę na sukces. Opole 2020”. W niedzielnym finale programu wystąpiło dziesięciu uczestników, którzy zwyciężyli w wiosennych odcinkach.

W ostatnim odcinku pochodzący z Kamionki Wielkiej Tomasz Jarosz zaprezentował wspólny występ z Olkiem Klepaczem z piosenką „Ławka”. W drugiej części finału, gdzie rywalizowało trzech najlepszych uczestników, 37-letni wokalista zaśpiewał przebój „Póki na to czas” z repertuaru De Mono. Występ zachwycił widzów, którzy oddali na Tomasza najwięcej głosów sms.

Dzięki zwycięstwu w „Szansie na sukces” Tomasz Jarosz wystąpi jesienią na scenie festiwalu w Opolu. Artysta pojawi się w koncercie Debiuty.

Przypomnijmy, że widzowie „Szansy na sukces. Opole 2020” mieli okazję oglądać podczas odcinków programu również Agnieszkę Kołodziejską, który wystąpiła w roli muzycznego eksperta Radia ZET. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK