Tomasz Knapik czyta teksty disco polo. Nie zabrakło „Przez twe oczy zielone” [WIDEO]

01.02.2018 10:34

Głos Tomasza Knapika znają wszyscy. Mogliśmy go usłyszeć chociażby oglądając wiele lat temu „Strażnika z Teksasu” czy „Świat według Bundych”. Jeden z polskich youtuberów zaprosił pana Tomasza do swojego internetowego programu. Najsłynniejszy lektor w naszym kraju musiał zmierzyć się z tekstami disco polo.

Tomasz Knapik czyta teksty disco polo. Nie zabrakło „Przez twe oczy zielone” [WIDEO] fot. Youtube (Mateusz Jędraś, Disco Polo Lajf)

Tomasz Knapik posiada jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w polskiej telewizji. Od wielu lat możemy go usłyszeć w różnych filmach i serialach. Co ciekawe, każdego dnia tysiące warszawiaków słyszy jego głos w autobusach i tramwajach, gdy zapowiada przystanki komunikacji miejskiej w stolicy. 

Pan Tomasz gościł ostatnio w programie youtubera Mateusza Jędrasia, który przygotował dla niego dość nietypowe zadanie. Tym razem słynny polski lektor musiał zmierzyć się z tekstami popularnych piosenek z gatunku disco polo.

W swoim znanym stylu przeczytał słowa takich hitów jak „Przez Twe Oczy Zielone” czy „Ona Czuje We Mnie Piniądz”, przy okazji interpretując ich znaczenie. Trzeba przyznać, że wyszło mu to znakomicie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń