Zamknij

Tomasz Organek pierwszym gościem na koncercie Voo Voo w warszawskim Palladium

Redakcja
24.11.2017 10:17
Tomasz Organek pierwszym gościem na koncercie Voo Voo w warszawskim Palladium
fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Tomasz Organek będzie jednym z gości, którzy wystąpią 17 grudnia na warszawskim koncercie formacji Wojciecha Waglewskiego. Na scenie pojawią się także m.in. Antek Sojka i Joanna Wydorska. Start wydarzenia o godz. 20:00.

Niedawno obchodzili 30-lecie istnienia, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album Voo Voo to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Po wielkim sukcesie albumu „Dobry wieczór” z 2014 roku w marcu tego roku wydali kolejną genialną płytę „7”, o której „Gazeta Wyborcza” napisała: „Voo Voo nagrało świetną, stonowaną muzycznie płytę, na której skrzy się od emocji. Wojciech Waglewski, ten stary mistrz, spełnia się w prostocie, na skrzyżowaniu muzyki źródeł, bluesa i piosenki”.

Na nowym albumie jest zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich jest zatytułowany od kolejnych dni tygodnia.. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania” – dodaje Waglewski.

Warszawski koncert w Palladium będzie wyjątkowy! Oprócz materiału z płyty „7” usłyszymy na nim też znane wszystkim przeboje, choć w nowych aranżacjach. Pojawią się także znakomici goście. Jednym z nich będzie Tomasz Organek, jeden z najważniejszych muzyków rockowych na polskiej scenie. Supportem będzie Antek Sojka, syn Stanisława Soyki, który po raz pierwszy zaprezentuje publiczności swój autorski materiał. Na scenie pojawi się także sopranistka Joanna Wydorska, którą można usłyszeć na płycie „7”. Kolejne niespodzianki już wkrótce!

Ceny biletów

  • Kategoria 1 (miejsca siedzące numerowane) - 99 zł
  • Kategoria 2 (miejsca siedzące numerowane) - 89 zł
  • Kategoria 3 (miejsca siedzące numerowane) - 79 zł

Bilety do kupienia: bileteria Palladium, ul. Złota 9, bileterie Empik, sieć sklepów Media Markt i Saturn; sprzedaż online: palladium.art.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl, ticketmaster.pl oraz goout.pl

RadioZET.pl/PK