Zamknij

Tomek Makowiecki nago w jeziorze. Gwiazdor „Idola” pokazał nagie zdjęcie [FOTO]

28.09.2020 13:05
Tomek Makowiecki
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Tomek Makowiecki pokazał nagie zdjęcie. Znany z programu „Idol” wokalista opublikował na Instagramie zaskakującą fotografię, którą zrobiono najprawdopodobniej nad jeziorem. We wpisie Makowiecki zdradził, że trzyma się zasad dystansu społecznego.

Tomek Makowiecki zdobył ogromną popularność za sprawą programu „Idol, w którym wystąpił niemal dwadzieścia lat temu.

Najnowszy wpis Tomka Makowieckiego w mediach społecznościowych zaskoczył internautów. Muzyk pokazał się zupełnie nago.

Tomek Makowiecki nago w jeziorze. Gwiazdor „Idola” pokazał nagie zdjęcie

Tomek Makowiecki zdecydował się pokazać fanom fotografię z pobytu nad jeziorem. 37-latek wszedł do wody bez ubrań, co postanowił uwiecznić na zdjęciu.

Z wpisu na Instagrama wynika, że w związku z pandemią koronawirusa muzyk stara się trzymać dystans społeczny i spędza czas z dala od miasta.

 — #socialdistancing — napisał Makowiecki.

Tomek Makowiecki: udział w Idolu i kariera po programie

Tomek Makowiecki wziął udział w pierwszej polskiej edycji „Idol”, która odbyła się w 2002 roku. W talent show zajął wysokie 5. miejsce.

Dzięki udziałowi w „Idolu” i dużej popularności po programie podpisał pierwszy kontrakt płytowy. Jego debiutancka płyta „Makowiecki Band” ukazała się jeszcze tego samego roku. Album promował m.in. singiel „Spełni się”, który cieszył się dużą popularnością.

Do tej pory Tomek Makowiecki wydał cztery krążki, a ostatni „Moizm” miał swoją premierę w 2013 roku. Niedawno płyta ukazała się także w wersji winylowej.

Prywatnie Tomek Makowiecki był przez ponad dziesięć lat mężem piosenkarki Reni Jusis. Mają dwoje dzieci – syna Teofilia i córkę Gaję. W 2019 roku para rozwiodła się.