Zamknij

Tomson i Baron w Radiu ZET: „W The Voice Kids chcemy ukierunkowywać młodych” [WIDEO]

Redakcja
18.01.2018 09:47
Tomson i Baron w Radiu ZET: „W The Voice Kids chcemy ukierunkowywać młodych” [WIDEO]

Tomasz Lach i Aleksander Milwiw-Baron, członkowie zespołu Afromental oraz jurorzy programów talent show, byli środowymi gośćmi „Popołudnia z Radiem ZET”. Nie zabrakło rozmów na temat ich długoletniej znajomości, trwającego The Voice Kids, fanów, przygody w „Idolu” czy nowego utworu.

Członkowie Afromental opowiedzieli o swojej przyjaźni, ciągłym bywaniu wszędzie razem i ostatniej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze, gdzie zagrali koncert.

W kolejnej części rozmowy Roman Osica i Kamila Terpiał poruszyli temat pierwszej edycji The Voice Kids, w której Tomson i Baron są trenerami. Muzycy opowiedzieli o odpowiedzialność za edukację muzyczną młodych artystów i swoich wrażeniach z pracy z dziećmi.

Prowadzący „Popołudnie z Radiem ZET” przygotowali też dla swoich gości krótkie „Przesłuchanie w ciemno”, w trakcie którego musieli odgadnąć pewien znany utwór.

Nie zabrakło też rozmów na temat fanów, ich sympatii do kolendry i słynnej zasady „sex, drugs & rock'n'roll”. Muzycy przyznali, że każda zabawa jest dobra dla wszystkich, byle z umiarem. Tomson opowiedział też o jego dwukrotnej przygodzie w programie „Idol”.

Pod koniec spotkania Tomson zaprezentował swoje umiejętności beatboxerskie. Członkowie Afromental wspomnieli też o swoim filmie dokumentalnym i pracach nad zupełnie nowym utworem.

RadioZET.pl/PK