Zamknij

Tony Duckworth nie żyje. Współpracował z Brodką, Tęskno czy grupą Coals

24.06.2021 09:38
Płomień świecy
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Tony Duckworth nie żyje. Był dyrektorem generalnym lokalnego oddziału wytwórni [PIAS]. Związany z polską branżą muzyczną od 2004 roku.

Tony Duckworth nie żyje. Od 2015 roku pełnił rolę dyrektora generalnego polskiego i wschodnioeuropejskiego oddziału wytwórni [PIAS]. Wcześniej był związany z Kartel Music oraz znaną niezależną polską wytwórnią - Mystic Production.

Tony Duckworth nie żyje. Był dyrektorem generalnym polskiego oddziału [PIAS]

Przyczyny śmierci Duckwortha oraz dokładna data smutnego wydarzenia nie zostały ujawnione. Przykrą informację przekazał polski oddział wytwórni [PIAS] za pośrednictwem Facebooka.

W poście czytamy, że Tony był związany z polską branżą muzyczną od 2004 roku. Udało mu się rozbudować katalog lokalny o fantastycznych artystów. Dzięki niemu w [PIAS] pojawiła się Monika Brodka, Tęskno, The Fruitcakes, Baasch, Agim czy Coals.

Był mentorem i przyjacielem dla wielu artystów i managerów.
Tony, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Tony Duckworth nie żyje. Kim był?

Tony Duckworth był związany z muzyką przez całą ścieżkę swojej kariery. Rozpoczął od handlu detalicznego w branży muzycznej, miał swój zespół, był przedstawicielem handlowym, koordynatorem zespołu sprzedaży, doradcą marketingowym, dyrektorem marketingu, aż wreszcie zaczął zarządzać polskim oddziałem wytwórni [PIAS].

Od kilku lat przyświecał mu jeden cel zawodowy, który podkreślał w swoich mediach społecznościowych.

Moim celem jest rozwijanie firmy i budowanie jej reputacji w Polsce i na świecie, chociaż nie jest to wcale takie proste.