Zamknij

Tony Lewis nie żyje. Wokalista zespołu The Outfield zmarł nagle w wieku 62 lat

21.10.2020 10:08
Tony Lews
fot. Youtube screen

Tony Lewis nie żyje. Wokalista grupy The Outfield zmarł nagle 19 października w wieku 62 lat. Zespół zasłynął z wielkiego przeboju „Your Love”, który bił rekordy popularności w latach osiemdziesiątych.

Tony Lewis nie żyje. Lider, wokalista i basista popularnego zespołu The Outfield zmarł w poniedziałek, 19 października niedaleko Londynu.

Nie żyje Gordon Haskell, autor hitu „How Wonderful You Are”. Nagrywał m.in. z Katarzyną Skrzynecką

Tony Lewis nie żyje. Zmarł wokalista zespołu The Outfield znanego z hitu „Your Love”

Śmierć Tony’ego Lewisa była nagła i niespodziewana — poinformowali przedstawiciele muzyka na jego oficjalnej stronie internetowej. Przyczyna zgonu 62-letniego wokalisty The Outfield nie została jednak ujawniona.

Był piękną duszą, która swoją miłością, duchem i miłością poruszyła tak wiele ludzi. Bardzo kochał swoich fanów i cieszył się z każdej okazji na spotkanie z wami wszystkimi — czytamy w oświadczeniu.

Po śmierci Johna Spinksa, członka The Outfield, Tony Lewis skupił się na karierze solowej. W 2018 roku artysta wydał swój pierwszy solowy album „Out of the Darkness”, który sam nagrał i wyprodukował. 

The Outfield: co to za zespół i jakie nagrał hity?

The Outfield zdobyli ogromną popularność w latach osiemdziesiątych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Zasłynęli z bardzo chwytliwych pop rockowych piosenek.

Do największych hitów The Outfield należą utwory „All the Love in the World”, „Say It Isn't So”, „Voices of Babylon” czy najsłynniejszy przebój „Your Love”, który znalazł się w najlepszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100.

Benjamin Keough nie żyje. Ujawniono szokujące wyniki sekcji zwłok wnuka Elvisa Presleya

RadioZET.pl/deadline.com/PK