Zamknij

Topic, A7S i Lil Baby w hicie „Why Do You Lie To Me”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

28.08.2020 10:11
Topic
fot. mat. prasowe

Topic, A7S i Lil Baby prezentują wspólny utwór „Why Do You Lie To Me”. Już w piątek po godz. 10:00 słuchacze Radia ZET usłyszą gorącą nowość od niemiecko-chorwackiego producenta.

Po wielkim sukcesie „Breaking Me” pora na kolejny hit od niemiecko-chorwackiego producenta. Topic po raz kolejny nawiązał współpracę ze szwedzkim wokalistą i kompozytorem A7S, zaprosili też nominowanego do Grammy rapera Lil Baby. Efektem ich współpracy jest „Why Do You Lie To Me”.

Zaraźliwa melodia oraz ciepłe akordy fortepianowe tworzą kolejny utwór z gatunku „melancholijnej muzyki dance”. Topic o „Why Do You Lie To Me” mówi:

— Gdy twoja piosenka staje się hitem, możesz mieć poczucie, że cały świat obserwuje bacznie twój kolejny ruch. Osobiście zależy mi na tworzeniu muzyki wysokiej jakości, która będzie sprawiać ludziom radość. Ponownie połączyłem siły z A7S, a fakt, że dołączył do nas tak wspaniały artysta jak Lil Baby, doskonale dopełnia całość. Ten kawałek chodził mi w głowie od dawna, ale czegoś mu brakowało. Okazało się, że musimy nadać mu ostrzejszego sznytu — mówi Topic.

Topic zyskał rozgłos w 2019 za sprawą „Breaking Me” nagranym wspólnie z A7S. Po wiralowym sukcesie na TikToku, utwór trafił na szczyt list przebojów w wielu krajach, w tym w Polsce – utwór ma już status platyny w naszym kraju! Platyna została przyznana także w Kanadzie, Irlandii, we Włoszech, Holandii, Portugalii, Szwecji, Niemczech, podwójną platynę w Szwajcarii oraz złoto w Australii, Belgii, Brazylii, Finlandii, Danii, Francji, Nowej Zelandii oraz Wielkiej Brytanii. Singiel dotarł do Top 5 w UK i Billboard Hot 100.

A7S (Alexander Tidebrink) poza sukcesem „Breaking Me” może pochwalić się liczbą streamów przekraczającą 500 mln.

Nominowany do Grammy Lil Baby jest jednym z najpopularniejszych raperów w Ameryce. Liczba streamów jego katalogu na całym świecie to niemal 20 miliardów. Jego najnowszy singiel „My Turn” okupował szczyt zestawień Billboardu przez 5 tygodni. „The Bigger Picture” to utwór, który powstał w wyniku frustracji oraz gniewu spowodowanych zabójstwami oraz przemocą skierowaną w społeczność czarnoskórych w USA. „Rolling Stone” określił kawałek jako „wsparcie przy kształtowaniu nowej wizji Ameryki”.

RadioZET.pl/mat.prasowe