Zamknij

Topic i A7S „Your Love (9PM)”. Nowa wersja kultowego hitu ATB sprzed 23 lat. Premiera w Radiu ZET

15.01.2021 14:08
ATB Topic A7S
fot. mteriały prasowe

Legendarny producent, DJ i songwriter ATB łączy siły z Topic i A7S w kawałku „Your Love (9pm)”. To pierwszy oficjalny remake przełomowego hitu ATB z 1998 roku „9pm (Till I Come”). Sprawdź gorącą piątkową premierę w Radiu ZET.

Legendarny producent, DJ i songwriter ATB łączy siły z Topic i A7S w kawałku „Your Love (9pm)”. To pierwszy oficjalny remake przełomowego hitu ATB z 1998 roku „9pm (Till I Come”). ATB i Topic, pracując w studiu, bezbłędnie połączyli swoje charakterystyczne style, a łącząc się zdalnie wideo z A7S dopracowali także nowy tekst. W piątek 15 stycznia na antenie Radia ZET odbyła się premiera utworu, który ma szansę stać się hitem na miarę sławnego poprzednika.

- Przez ostatnie 20 lat otrzymałem mnóstwo zapytań o covery, remake’i lub współpracę przy nowych wersjach „9pm (Till I Come)”, ale wszystkie odrzucałem, bo nigdy nie miałem satysfakcji z brzmienia czy podejścia do tematu. Aż pewnego razu trafiłem na „Breaking Me” Topica i wspólnie z moim menedżerem Rudim mieliśmy przeczucie, że te dwa światy świetnie by się dopełniły - wyjaśnia ATB.

ZOBACZ TAKŻE:  Jubël z nowym singlem "Weekend Vibe". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Nowy singiel tria ATB, Topic i A7S. To remake hitu sprzed 23 lat

Przejmujący wokal A7S oraz mocna, rasowa linia basu razem z gitarowym hookiem i słoneczną trance energią dopełniają nową wersję.

– „9pm (Till I Come)” to absolutny klasyk, który uwielbiam od dzieciństwa. Dlatego to prawdziwy zaszczyt, że jestem pierwszym artystą, któremu ATB zaufał na tyle, by dać oficjalne błogosławieństwo do przerobienia kawałka. Typowy dla ATB gitarowy riff został tu połączony z moim „melancholijnym brzmieniem dance” oraz charakterystycznym głosem A7S. Rezultat to doskonała symbioza! - ocenia Topic.

"Your Love (9pm)” to kolejny ważny krok w dynamicznie rozwijających się karierach niemiecko-chorwackiego producenta Topica oraz szwedzkiego wokalisty i kompozytora A7S. Ich pierwszy wspólny utwór, „Breaking Me”, okazał się jednym z największych hitów 2020 roku. Singiel ma odznaczenia złotych i platynowych płyt w 27 krajach na całym świecie. Duet współpracował także z raperem Lil Baby nad kolejnym hitem „Why Do You Lie To Me”. Kawałek zgromadził dotychczas 35 mln streamów w Spotify i był grany przez największe stacje radiowe na świecie.

ATB, Topic i A7S zachowując w „Your Love (9pm)” współczesny sznyt, jednocześnie składają hołd muzyce dance lat 90. – zapraszamy do słuchania!

ATB Topic A7S
fot. materiały prasowe