Zamknij

Tray Savage nie żyje. Młody raper zginął na oczach swojej dziewczyny [WIDEO]

22.06.2020 09:36
Raper Tray Savage nie żyje
fot. Instagram

Tray Savage nie żyje. Młody raper zginął 19 czerwca na oczach swojej dziewczyny. Mężczyzna został kilkukrotnie postrzelony w trakcie jazdy samochodem. Policja szuka sprawców.

Tray Savage nie żyje. Raper zginął na oczach swojej dziewczyny

Tray Savage nie żyje. Popularny 26-letni raper zginął w piątek podczas jazdy samochodem w Chicago. Jak informują amerykańskie media, artysta jechał autem wraz ze swoją dziewczyną, kiedy nieznani sprawcy zaczęli oddawać w jego stronę strzały.

Raper został kilkukrotnie postrzelony w szyję i ramię, a następnie zderzył się na drodze z trzema samochodami. Jego dziewczyna natychmiast wezwała pogotowie. 26-latek trafił do University of Chicago Medical Center, gdzie lekarze stwierdzili zgon pacjenta.

Trwa śledztwo w sprawie śmierci Traya Savage. Policja nadal szuka sprawców. Świadkowie twierdzą, że podejrzani poruszali się białym SUV-em. Wiadome, że zmarły raper miał powiązania z gangiem Black Disciples, więc śledczy nie wykluczają, że motywem zbrodni były mafijne porachunki.

Tray Savage mieszkał i tworzył w Chicago. Należał do wytwórni Glory Boyz Entertainment, którą stworzył inny znany raper Chief Keef. Do jego najsłynniejszych utworów należały piosenki „Faces”, „Know Who I Am” i „Nino Brown”. Wkrótce miało ukazać się jego nowe wydawnictwo „Phil“SAVAGE”Jackson EP”.

RadioZET.pl/popculture.com