Zamknij

Trenerzy w szoku po występie 12-latki w „The Voice Kids”. Zaśpiewała hit Beyoncé [WIDEO]

Redakcja
16.01.2018 13:48
Trenerzy w szoku po występie 12-latki w „The Voice Kids”. Zaśpiewała hit Beyoncé [WIDEO]
fot. Youtube (The Voice Kids Poland)

Występ Roksany Węgiel zrobił furorę w sobotnim odcinku pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. 12-latka zaprezentowała swoją wersję utworu „Halo” i niemal natychmiast zachwyciła wszystkich trenerów. Wielu internatów wróży dziewczynce zwycięstwo.

Roksana Węgiel zmierzyła się w programie z utworem „Halo”, jednym z największych przebojów Beyoncé. Okazało się, że kompozycja nie sprawiła problemów 12-latce, a jej występ wprawił w osłupienie wszystkich trenerów.

- Myślę, że Beyoncé w Twoim wieku nie miała takiego głosu. Jeżeli Ty dzisiaj śpiewasz prawie tak jak ona, to nie wiem co się wydarzy, kiedy będziesz w jej wieku – stwierdziła Edyta Górniak.

Tuż po występie polska artystka zaproponowała dziewczynce niespodziewany duet. Razem z nią zaśpiewała wielki przebój Zdzisławy Sośnickiej zatytułowany „Aleja gwiazd”.

12-latka zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty.

Zobacz także

Internauci zachwyceni

Nagranie z castingu Roksany cieszy się ogromną popularnością w sieci. Obejrzano je ponad 500 tysięcy razy w serwisie YouTube, a liczba komentarzy sięgnęła już niemal 600.

- Mega! Najlepszy występ tej edycji. To jest tak trudny utwór, a Ty zaśpiewałaś go idealnie, bez zbędnych ozdobników, vibrato i w ogóle. Ślicznie – napisała zachwycona internautka.

RadioZET.pl/PK