Trwa plebiscyt Radia ZET na najlepszy letni przebój. Zagłosuj i zgarnij naszą składankę!

03.07.2017 11:36

Czas wybrać przebój tegorocznego lata. Od 30 czerwca możecie głosować na ulubiony wakacyjny hit. Warto dobrze uzasadnić swój wybór - do wygrania nasza najnowsza składanka. Wyniki plebiscytu poznamy już 9 lipca w trakcie „Przebojowego Lata Radia ZET i Polsatu” w Kołobrzegu.

Trwa plebiscyt Radia ZET na najlepszy letni przebój. Zagłosuj i zgarnij naszą składankę! fot. Radio ZET

Chcesz zgarnąć najnowszą składankę „Muzyka Radia ZET na Lato”? To proste. Weź udział w naszym plebiscycie. Wystarczy, że zagłosujesz na swój ulubiony letni przebój i uzasadnisz wybór. Autorzy najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni na naszej antenie.

W plebiscycie można głosować m.in. na „Despacito” Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee, „Sign of the Times” Harry’ego Stylesa, „O Pani!” Grzegorza Hyżego, „Galway Girl” Eda Sheerana czy „Po Co” Kayah. Głosowanie i pełny regulamin zabawy są dostępne tutaj.

Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu w Kołobrzegu

Zwycięzcę plebiscytu poznamy w trakcie letniego koncertu na kołobrzeskiej plaży, który odbędzie się już 9 lipca. Na imprezie zagrają m.in. Måns Zelmerlöw, Grzegorz Hyży, Ewa Farna, Urszula, Kasia Cerekwicka, Red Lips. Współgospodarzami wieczoru w Kołobrzegu będą Agnieszka Kołodziejska i Kamil Nosel. Transmisja z koncertu o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/PK

Oceń