Zamknij

Trzeci muzyk dołączył do rekordzistów na Spotify. Do tej pory udało się to tylko Macie i Quebo

19.10.2021 10:44
Quebonafide
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Mata i Quebo mają konkurencję. Kolejny raper dołączył do wąskiego grona artystów, którzy mogą pochwalić się rekordowym wynikiem słuchalności na Spotify.

Mata i Quebo to aktualnie najpopularniejsi raperzy w Polsce. Świadczą o tym, chociażby ich rekordowe wyniki odtworzeń na platformach streamingowych. Obaj raperzy przekroczyli liczbę dwóch milionów słuchaczy w serwisie Spotify.

Mata i Quebo mają konkurencję. Trzeci raper dołączył do rekordzistów

Do niedawna w gronie polskich muzyków, którzy osiągnęli taki wynik, był tylko... Fryderyk Chopin. Dzisiaj już trzeci raper dołączył do grupy. Jak czytamy na cgm.pl, tym razem wynikiem 2 milionów słuchaczy na Spotify może pochwalić się kontrowersyjny artysta - Sobel. Raper ostatnio kilka razy podpadł swoim fanom, jednak jak widać, popularności jego muzyki żadna wpadka nie zagraża.

Wkrótce zdominowane przez raperów męskie grono rekordzistów może się rozszerzyć o młodą artystkę. Mowa tu o sanah, której do 2 milionów słuchaczy brakuje jedynie kilku tysięcy. Artystka miała okazję dotrzeć niedawno do nowych słuchaczy, dzięki utworowi "Cześć, jak się masz?" nagranego właśnie z Soblem.

Sobel z 2 milionami słuchaczy na Spotify

Tuż za młodą wokalistką czai się kolejny raper. Malika Montany aktualnie obserwuje na Spotify 1,94 miliona użytkowników. Artysta najprawdopodobniej dołączy do rekordzistów jako czwarty.

Sobel wkrótce wyda reedycję płyty "Pułapki na motyle". Album ukazał się w tym roku, jednak jego sukces zmotywował artystę i jego wydawców do przygotowania kolejnej niespodzianki dla fanów rapera. Na krążku znajdą się 4 nowe kawałki twórcy.

Jak czytamy w oświadczeniu Def Jam Recordings Poland:

Po 7 miesiącach od wydania debiutancka płyta Sobla “Pułapka na motyle" doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem.

Płyta ukaże się już 5 listopada 2021.