Zamknij

Tulia bez ludowych strojów. Reprezentantki Polski na Eurowizji prywatnie [FOTO]

Piotr Krajewski
14.05.2019 13:00
Tulia bez ludowych strojów i mocnego makijażu dziewczyny prywatnie zdjęcia
fot. mat. prasowe

Tulia słynie ze swoich ludowych strojów, które towarzyszą członkiniom zespołu w trakcie każdego występu na scenie. Reprezentantki Polski na Eurowizji 2019 wyglądają na co dzień jednak zupełnie inaczej. Jesteście ciekawi, jak Tulia prezentuje się bez strojów ludowych i mocnego makijażu? Zobaczcie zdjęcia.

Tulia bez strojów ludowych. Tak dziewczyny wyglądają prywatnie

Tulia reprezentuje Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019. Już we wtorek weźmie udział w pierwszym półfinale w Izraelu, w którym powalczy o awans do sobotniego finału.

>> Eurowizja 2019: pierwszy półfinał z Polską [RELACJA NA ŻYWO]

Jednym ze znaków rozpoznawczych polskich reprezentantek są piękne stroje ludowe, pełne kolorów i bogato zdobionych elementów. Na co dzień cztery przyjaciółki ze Szczecina wyglądają jednak zupełnie normalnie i chętnie ubierają się w zwykłe ciuchy. Poniżej możecie zobaczyć, jak Patrycja Nowicka, Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka i Tulia Biczak prezentują się prywatnie.

Eurowizja 2019: kiedy występuje Tulia?

Reprezentant Polski, czyli grupa Tulia, wystąpi z numerem 4. w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Zaśpiewają utwór „Fire of Love (Pali się)”.

Eurowizja 2019 odbywa się w Tel Awiwie w Izraelu. Konkurs będzie składał się z trzech koncertów, w których weźmie udział łącznie 41 państw. Półfinały odbędą się 14 i 16 maja, a wielki finał Eurowizji 2019 zaplanowano na 18 maja.

>> Eurowizja 2019 - TRANSMISJA w TV, online. Gdzie i o której oglądać półfinał z Polską? [14.05]

>> Eurowizja 2019: Michał Szpak i Gromee oceniają szanse Tulii w konkursie

Zobacz także

Zagłosuj

Czy lubisz eurowizyjny utwór Tulii?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK