Tulia śpiewa Metallikę. Ludowy cover kultowego „Nothing Else Matters” [WIDEO]

14.12.2018 16:21

Zespół Tulia cieszy się dziś ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy. Dziewczyny zaprezentowały właśnie teledysk do coveru słynnego klasyka „Nothing Else Matters” z repertuaru grupy Metallica.

Tulia fot. mat. prasowe

Tulia — Nothing Ellse Matters. Ludowy cover Metalliki

Zespół Tulia może dziś pochwalić się debiutancką płytą, która pokryła się już platyną. Teraz grupa postanowiła wrócić do swoich początków i zaprezentowała klip do coveru „Nothing Else Matters” Metalliki. Okazuje się, że nakręcono go jeszcze w 2017 roku.

W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Tuż przed świętami w 2017 roku, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem, od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów, była nasza wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica,  jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tuli — mówią członkinie i dodają: — Z okazji rocznicy chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę… ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy!

Tulia wystąpi na meczu NBA w Los Angeles

Tulia będzie pierwszym polskim zespołem w historii, który wystąpi na meczu NBA, czyli największej ligi koszykarskiej świata. Grupa pojawi się 6 stycznia w trakcie spotkania Los Angeles Clippers, w którego barwach gra Marcin Gortat.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń
Tagi