Zamknij

Tulia szczerze o występie na Eurowizji; "Wiemy, że może być różnie"

Sylwia Wamej
29.04.2019 14:55
Tulia
fot. Łukasz Kalinowski/ East News

Przed nami Eurowizja. Polskę reprezentować będzie zespół Tulia. Podczas konkursu dziewczyny zaśpiewają piosenkę "Pali się". W rozmowie z serwisem Viva.pl zdradziły, jak się czują przed wyjazdem do Izraela i czy obawiają się krytycznych komentarzy po występie.

Eurowizja 2019: Czy Tulia obawia się krytycznych komentarzy?

Tulia reprezentować będzie Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w Izraelu. Dziewczyny wystąpią podczas pierwszego półfinału, który odbędzie się 14 maja. Patrycja Nowicka, Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz i Tulia Biczak w rozmowie z portalem Viva.pl zdradziły, jakie mają nastawienie przed występem i czy obawiają się hejtu.

"Nie obawiamy się, bo nie jedziemy na konkurs z nastawieniem jak na wojnę. Dla nas to przede wszystkim spotkanie muzyczne. Oczywiście, bardzo chciałybyśmy zająć jak najwyższe miejsce dla naszego kraju, ale nie zakładamy jakiegokolwiek konkretnego" - powiedziały dziewczyny w rozmowie z serwisem Viva.pl.

Tulia: "Eurowizja rządzi się swoimi prawami"

Dziewczyny choć wierzą, że zaprezentują się na najwyższym poziomie, zdają sobie sprawę, że Eurowizja rządzi się własnymi prawami i różnie może być.

"Zdajemy sobie sprawę, że na pewno świetnie się zaprezentujemy a co z tego dalej będzie... Eurowizja rządzi się swoimi prawami. Wiemy, że może być różnie. Na pewno jednak nie wzięłybyśmy w niej udziału, gdybyśmy twierdziły, że to bez sensu" - powiedziała Tulia.

Zagłosuj

Lubisz słuchać muzyki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Viva.pl/ SW