Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Honorata Skarbek i Mateusz Ziółko w programie!

Redakcja
03.07.2018 10:32
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Honorata Skarbek i Mateusz Ziółko wystąpią w 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O uczestnictwie artystów w jubileuszowej odsłonie programu poinformowała oficjalnie Telewizja Polsat.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: Honorata Skarbek i Mateusz Ziółko w programie

10. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Telewizja Polsat poinformowała, że w programie wystąpią na pewno Honorata Skarbek i Mateusz Ziółko. To pierwsi oficjalnie potwierdzeni uczestnicy. Nowa edycja „TTBZ” już jesienią tego roku.

„Super Express” podaje, że w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10” wystąpią także m.in. Rafał Szatan i Katarzyna Maciąg. Polsat nie potwierdził na ten moment kolejnych uczestników.

Uczestnicy w każdym odcinku wcielają się bowiem w gwiazdę polskiej lub zagranicznej sceny muzycznej i próbują jak najwierniej odwzorować utwór, często popularny i doskonale znany szerszej publiczności. Wszystkie wygrane są zaś przekazywane na cele charytatywne — czytamy na oficjalnej stronie Polsatu.

Przypomnijmy, że 9. edycję „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał Filip Lato. W trakcie programu wcielił się m.in. w Czesława Niemena, Michała Wiśniewskiego, Jasona Derulo czy Alvaro Solera.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK