Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: kto wystąpi? „Fakt” ujawnia pierwszych uczestników!

Redakcja
04.01.2019 11:13
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pojawi się wiosną w Polsacie. „Fakt” informuje o pierwszych uczestnikach, którzy wystąpią w muzycznym show. Zdaniem dziennika w jedenastym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mamy zobaczyć m.in. Antka Smykiewicza i Stanisława Karpiela-Bułeckę.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma powrócić z nowymi odcinkami w Polsacie już na wiosnę. Przypomnijmy, że 10. edycja programu zakończyła się w listopadzie i wygrał ją Mateusz Ziółko.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: kto wystąpi w nowej edycji?

„Fakt” opublikował listę pierwszych uczestników, których mamy zobaczyć w 11. sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak informuje dziennik, w nowej edycji wystąpią m.in. wokalista Antek Smykiewicz, lider zespołu Future Folk Stanisław Karpiel-Bułecka i aktorka Elżbieta Romanowska.

Dla Antka Smykiewicza nie byłby to pierwszy udział w muzycznym programie telewizyjnym. Warto przypomnieć, że kariera artysty rozpoczęła się od udziału w „The Voice of Poland” i „Must Be The Music”. Niedługo później piosenkarz wydał singiel „Pomimo burz”, który pokrył się prestiżowym diamentem.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Wszystkie nagrody są przekazywane na cele charytatywne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/fakt.pl/PK