Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Ewelina Lisowska wcieliła się w Korę. Internauci zszokowani [WIDEO]

Piotr Krajewski
16.09.2019 11:34
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 Ewelina Lisowska jako Kora internauci i jurorzy w szoku wideo
fot. Youtube screen

Ewelina Lisowska wcieliła się w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w postać Kory. W najnowszym odcinku piosenkarka zaśpiewała wielki przebój Maanamu — „Szare miraże”. Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Ewelina Lisowska jako Kora

Ewelina Lisowska wcieliła się w Korę w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Piosenkarka zmierzyła się na scenie z jednym z najsłynniejszych utworów zespołu Maanam „Szare Miraże”.

Występ Eweliny Lisowskiej jako Kory spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony jurorów, jak również samych widzów. Wiele osób chwali 28-letnią artystkę za to, że świetnie odtworzyła postać legendy polskiej muzyki. Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie tylko starała się śpiewać jak gwiazda Maanamu, ale także udanie odwzorowała jej słynne ruchy sceniczne.

„Ewelina powinna wygrać ten odcinek”, „Super to zrobiła”, „Wyczuwam występ sezonu. Genialna. Ruchy sceniczne, wygląd i śpiew bardzo zbliżone do Kory” — czytamy w komentarzach pod występem Eweliny Lisowskiej.

Kora zmarła w 2018 roku

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła 28 lipca 2018 roku. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od lat zmagała się z chorobą nowotworową. Artystka spoczęła na warszawskich Powązkach.

>> Kamil Sipowicz o ostatnich dniach Kory: „Już się nie komunikowała”

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”.  

Zobacz także

RadioZET.pl/PK