Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: znamy nazwiska pierwszych uczestników

Piotr Krajewski
08.07.2019 13:12
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 nazwiska pierwszych uczestników kto wystąpi
fot. VIPHOTO/East News

Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy pierwszych uczestników, którzy pojawią się w 12. sezonie jednego z najpopularniejszych programów muzycznych w Polsce. Kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12”?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: nazwiska pierwszych uczestników

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” zobaczymy na antenie Polsatu już jesienią. Nic więc dziwnego, że fani programu coraz częściej zastanawiają się, kto wystąpi w nowej edycji.

Poznaliśmy już oficjalnie dwóch uczestników nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Polsat poinformował, że w programie zobaczymy aktorkę Ewelinę Ruckgaber i piosenkarza Łukasza Zagrobelnego, którego wiele osób może pamiętać z przeboju „Nie kłam, że kochasz mnie” z Eweliną Flintą.

Nie brakuje jednak spekulacji na temat pozostałych uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12”. Stacja Polsat opublikowała krótką zapowiedź nowej edycji, w której pojawiły się też fragmenty zdjęć wszystkich gwiazd.

Internauci niemal natychmiast zaczęli analizować fotografie. W komentarzach pojawia się wiele nazwisk, m.in. Robert Koszucki, Emilia Komarnicka-Klynsta, Adam Strycharczuk, Katarzyna Ptasińska i Jeremi Sikorski. Czy to właśnie oni będą kolejnymi uczestnikami „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Przekonamy się już wkrótce.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: zasady programu

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Wszystkie nagrody są przekazywane na cele charytatywne. Kilka miesięcy temu zakończyła się jedenasta edycja show. Wygrał ją aktor Kazik Mazur, znany m.in. z serialu „Na Wspólnej”.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"może pochwalić się wieloma niezapomnianymi występami, którymi zachwycał się cały internet. W trakcie 10. edycji Mateusz Ziółko wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego. Jego występ z utworem „Lubię wracać tam gdzie byłem” poruszył publiczność w studiu. Piotr Gąsowski i Kacper Kuszewski również nie kryli łez wzruszenia. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK