Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: znamy wszystkich uczestników. Kto wystąpi?

Piotr Krajewski
16.07.2019 15:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 znamy wszystkich uczestników kto wystąpi w programie
fot. TRICOLORS/East News

Uczestnicy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” są już znani. Portal Wirtualnemedia.pl poinformował, kto wystąpi w nowej edycji programu. Lista artystów robi wrażenie. Wśród uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” zobaczymy m.in. Ewelinę Lisowską i Łukasza Zagrobelnego.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji?

Kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12”? Poznaliśmy listę uczestników nowej edycji słynnego programu, który emituje stacja Polsat. Nazwiska wszystkich osób biorących udział w 12. sezonie opublikował portal Wirtualnemedia.pl.

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12” zobaczymy: Ewelinę Lisowską, Roberta Koszuckiego, Łukasza Zagrobelnego, Katarzynę Ptasińską, Jeremiego Sikorskiego, Adama Strycharczuka, Emilię Komarnicką-KlynstraEwelinę Ruckgaber.

Nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie liczyła najprawdopodobniej 12 odcinków i pojawi się w telewizji już na początku września.

Jak dodaje portal Wirtualnemedia.pl, nie zmieni się skład prowadzących i jury w kolejnym sezonie. Program poprowadzą ponownie Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a jurorami będą Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: zasady programu

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Wszystkie nagrody są przekazywane na cele charytatywne. Kilka miesięcy temu zakończyła się jedenasta edycja show. Wygrał ją aktor Kazik Mazur, znany m.in. z serialu „Na Wspólnej”.

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” może pochwalić się wieloma niezapomnianymi występami, którymi zachwycał się cały internet. W trakcie 10. edycji Mateusz Ziółko wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego. Jego występ z utworem „Lubię wracać tam gdzie byłem” poruszył publiczność w studiu. Piotr Gąsowski i Kacper Kuszewski również nie kryli łez wzruszenia. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PK