Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem. Zastąpi Pawła Królikowskiego

Piotr Krajewski
20.01.2020 11:52
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 Adam Strycharczuk nowym jurorem zastąpi Pawła Królikowskiego
fot. mat. prasowe

Paweł Królikowski nie wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor ma poważne kłopoty ze zdrowiem i przebywa w szpitalu. Nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie Adam Strycharczuk, który wygrał 12. edycję programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: Adam Strycharczuk nowym jurorem

Adam Strycharczuk nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 13. edycji programu nie wystąpi Paweł Królikowski, który przebywa w szpitalu w związku z poważnymi problemami zdrowotnymi.

 Paweł jest jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszego odcinka. Zna ten program od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego zdrowie. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko powróci do formy — mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa stacji Polsat.

Adam Strycharczuk wygrał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12”. Popularny youtuber i twórca kanału „Na Pełnej” w wielkim finale wcielił się w postać legendarnej Violetty Villas i zaśpiewał jej przebój „Do Ciebie Mamo”. Występ zrobił ogromne wrażenie na jurorach i widzach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: data premiery nowej edycji i uczestnicy

Premiera „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13” coraz bliżej. Nowa edycja programu pojawi się na antenie Polsatu już w marcu. Po raz kolejny uczestnicy będą mieli za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki.

Kto wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13”? Twórcy programu nie ogłosili jeszcze listy uczestników, ale Fakt poinformował, że w nowej edycji wystąpią najprawdopodobniej m.in. Marta Gałuszewska, Karol Dziuba i Filip Gurłacz.

Zagłosuj

Czy lubisz program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/mat.prasowe,fakt.pl/PK