Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adriana Kalska jako Adele. Internauci zachwyceni charakteryzacją!

05.11.2018 14:22

W ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Adriana Kalska wcieliła się w postać Adele. Aktorka zmierzyła się z piosenką „Send My Love (To Your New Lover)”, singlem promującym hitową płytę Brytyjki „25”. Internauci są zachwyceni charakteryzacją gwiazdy „M jak miłość”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Adriana Kalska Adele fot. Youtube (Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska, Adele)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adriana Kalska jako Adele

Adriana Kalska to jedna z uczestniczek najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ostatnim odcinku wcieliła się w postać Adele z teledysku do piosenki „Send My Love (To Your New Lover)”. Aktorka nie tylko zaśpiewała utwór na żywo, ale również odwzorowała oryginalny teledysk, nagrywając wcześniej ujęcia prezentowane na ekranie w studiu.

Występ Adriany Kalskiej przypadł do gustu zarówno jurorom, jak i widzom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci chwalą przede wszystkim świetną charakteryzację i ogromne podobieństwo z wyglądu do Adele.

Choć gwiazda „M jak miłość” ostatecznie nie wygrała całego odcinka, awansowała do wielkiego finału „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zmierzy się tam z Rafałem Szatanem, Mateuszem Ziółko i Markiem Molakiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń