Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adriana Kalska jako Adele. Internauci zachwyceni charakteryzacją!

Redakcja
05.11.2018 14:22
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Adriana Kalska Adele
fot. Youtube (Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska, Adele)

W ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Adriana Kalska wcieliła się w postać Adele. Aktorka zmierzyła się z piosenką „Send My Love (To Your New Lover)”, singlem promującym hitową płytę Brytyjki „25”. Internauci są zachwyceni charakteryzacją gwiazdy „M jak miłość”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adriana Kalska jako Adele

Adriana Kalska to jedna z uczestniczek najnowszej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ostatnim odcinku wcieliła się w postać Adele z teledysku do piosenki „Send My Love (To Your New Lover)”. Aktorka nie tylko zaśpiewała utwór na żywo, ale również odwzorowała oryginalny teledysk, nagrywając wcześniej ujęcia prezentowane na ekranie w studiu.

Występ Adriany Kalskiej przypadł do gustu zarówno jurorom, jak i widzom programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internauci chwalą przede wszystkim świetną charakteryzację i ogromne podobieństwo z wyglądu do Adele.

Zobacz także

Choć gwiazda „M jak miłość” ostatecznie nie wygrała całego odcinka, awansowała do wielkiego finału „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zmierzy się tam z Rafałem Szatanem, Mateuszem Ziółko i Markiem Molakiem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK