Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak. Aktor „Na Wspólnej” zachwycił internautów

Redakcja
04.03.2019 11:22
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak. Aktor „Na Wspólnej” zachwycił internautów
fot. Youtube screen

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wróciło do telewizji. W 2. odcinku 11. edycji znany w roli w serialu „Na Wspólnej” aktor Kazik Mazur wcielił się w postać Haliny Frąckowiak i zaśpiewał przebój „Papierowy księżyc”. Internauci zachwycili się jego występem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Kazik Mazur jako Halina Frąckowiak. Występ WIDEO

Kazik Mazur wcielił się w postać Haliny Frąckowiak w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11”. W 2. odcinku zaśpiewał wielki przebój legendy polskiej piosenki zatytułowany „Papierowy księżyc”. Występ zachwycił nie tylko jurorów, ale także samą Halinę Frąckowiak, która pojawiła się na scenie.

>> >> "Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?

Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem, no jak dwie krople wody. Ale pięknie wokalnie, wszystkie gesty charakterystyczne, nóżka nawet — powiedziała Halina Frąckowiak po występie Kazika Mazura w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

2. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11” wygrała ostatecznie Marta Wiejak, która wcieliła się w Nicki Minaj. Wielu internautów twierdzi jednak, że to właśnie Kazik Mazur powinien wygrać ostatni odcinek.

„Powinien wygrać Kazik bo był lepszy”, „Szkoda Kazika, odwalił kawał dobrej roboty”, „Kazik był numerem jeden” — piszą internauci na Facebooku.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK