Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kazimierz Mazur jako Zenek Martyniuk. Zaśpiewał hit Akcentu [WIDEO]

Piotr Krajewski
11.03.2019 09:56
Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kazimierz Mazur jako Zenek Martyniuk występ WIDEO
fot. Youtube screen

Kazimierz Mazur wcielił się w postać Zenka Martyniuka w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor znany z serialu „Na Wspólnej” zaśpiewał wielki przebój „Moja Gwiazda” zespołu Akcent.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kazimierz Mazur jako Zenek Martyniuk. Występ WIDEO

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program pełen zaskoczeń, w którym uczestnicy wcielają się w najróżniejsze postaci ze świata muzyki.

W ostatnim odcinku Kazimierz Mazur wcielił się w Zenka Martyniuka. Na scenie aktor „Na Wspólnej” wykonał utwór „Moja Gwiazda”, wielki przebój zespołu Akcent.

Kazimierz Mazur porwał do zabawy zarówno jurorów, jak i publiczność w studiu. Prezentacja podzieliła jednak widzów. W komentarzach można znaleźć wiele skrajnych opinii na temat występu w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

„Popłakałem się ze śmiechu, mi się występ podobał — gratuluję dystansu do siebie”, „Nie podobny głosowo ani z charakteryzacją”, „Głosowo fajnie, ale z charakteryzacji to trochę bardziej jak Don Vasyl” — można przeczytać w komentarzach.

3. odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrała ostatecznie Ela Romanowska, która wcieliła się w Missy Elliot i zaśpiewała hit „Lose Control”.

>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto kogo wylosował? [METAMORFOZY 16.03.2019]

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK