Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski. Szokujące podobieństwo!

Redakcja
15.10.2018 12:04
Mateusz Ziółko Grzegorz Markowski
fot. Youtube (Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska)

W najnowszym odcinku Mateusz Ziółko wcielił się w postać Grzegorza Markowskiego. Metamorfoza zrobiła ogromne wrażenie na widzach i jurorach. Pod koniec występu na scenie pojawił się sam lider zespołu Perfect. Zobaczcie wideo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski

Po raz kolejny Mateusz Ziółko podbił serca jurorów i widzów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem artysta musiał odtworzyć, jak najlepiej potrafi, postać Grzegorza Markowskiego. W programie zaśpiewał wielki przebój „Nie płacz Ewka” z repertuaru grupy Perfect.

Zobacz także

Występ Mateusza Ziółko zszokował jury i publiczność zgromadzoną w studiu. Świetna charakteryzacja sprawiła, że uczestnik wyglądał niemal tak samo jak legendarny polski artysta. Ogromne podobieństwo można było jeszcze bardziej zauważyć, kiedy lider zespołu Perfect pojawił się niespodziewanie na scenie.

Mateusz Ziółko ostatecznie wygrał cały odcinek. Było to już jego drugie zwycięstwo w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wcześniej wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego, a występ poruszył także internautów. Jego wykonanie „Lubię wracać tam gdzie byłem” obejrzano w internecie już ponad 2,5 miliona razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK