Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Paulina Sykut-Jeżyna jako Kora podzieliła widzów [WIDEO]

20.09.2021 14:43
Kora Jackowska
fot. MICHAL KOLYGA/REPORTER/East News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Paulina Sykut-Jeżyna wystąpiła w programie jako Kora Jackowska. Dziennikarka wykonała "To tylko tango" i podzieliła widzów.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym znane osoby wcielają się w wielkie gwiazdy muzyki. Produkcja wróciła na ekrany telewizorów w odświeżonej formie. Na fotelach jury poza Małgorzatą Walewską i Katarzyną Skrzynecką zasiadły nowe osoby, które oceniają występy uczestników - to dwóch reprezentantów Polski na Eurowizji - Gromee i Michał Wiśniewski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Paulina Sykut Jeżyna jako Kora [WIDEO]

Wśród uczestników 15. już edycji programu znalazła się dziennikarka Paulina Sykut-Jeżyna. Kobieta wylosowała niełatwe zadanie wcielenia się w rolę zmarłej w 2018 roku Kory, a właściwie Olgi Sipowicz.

Sykut-Jeżyna wykonała w programie utwór "To tylko tango" z repertuaru Maanam. Piosenka została wydana w 1983 roku trafiła na płytę "Nocny patrol". Występ dziennikarki podzielił widzów.

Uczestniczka TTBZ pojawiła się na scenie w charakterystycznym dla Kory czarnym stroju, ciemnych okularach, zaczesanej do tyłu krótkiej fryzurze i czerwonej szmince. Komentujący występ zgodnie przyznali, że charakteryzacja dziennikarki prezentowała się znakomicie. Nie mieli również zastrzeżeń do ruchów i układu tanecznego Sykut-Jeżyny, który zaprezentowała na scenie.

Paulina Sykut-Jeżyna zaśpiewała "To tylko tango" Maanam

Uwagi dotyczyły wyłącznie wokalu dziennikarki. Część osób przyznała, że głos Pauliny wybijał się często przed naśladowaną barwę Kory. Komentujący zauważyli również, że poprzednie wcielania wokalistki Maanam w programie były bardziej udane. Jako przykład podawali występ Agnieszki Włodarczyk.

Jednak jak to przy ocenie takich występów bywa, obok negatywnych słów pojawiła się również fala komplementów skierowana wobec uczestniczki programu. Widzowie oznajmili, że będą często wracać do nagrania, a także że są pod wielkim wrażeniem talentu dziennikarki.

Występ Pauliny Sykut-Jeżyny spodobał się jurorom oraz reszcie uczestników. Dziennikarka otrzymała wysokie noty w głosowaniu i wygrała odcinek.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]