Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Rafał Szatan jako Dawid Podsiadło. Internauci wyłapali wpadki!

Redakcja
08.10.2018 13:43
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
fot. Youtube (Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska)

W najnowszym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Rafał Szatan wcielił się w postać Dawida Podsiadło. Artysta zmierzył się z utworem „Małomiasteczkowy”, wielkim przebojem lata 2018. Widzowie szybko wyłapali wpadki podczas występu. Uczestnik kilkukrotnie pomylił tekst. Nie dał jednak tego po sobie poznać.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Rafał Szatan jako Dawid Podsiadło

Rafał Szatan wcielił się w Dawida Podsiadło w najnowszym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Artysta, wizualnie mocno przypominający popularnego wokalistę, zaprezentował cover przeboju „Małomiasteczkowy”.

Zobacz także

Wykonanie Szatana przypadło do gustu zarówno jurorom, jak i widzom. Uważni internauci szybko wyłapali kilka wpadek. W trakcie występu 30-latek kilkukrotnie pomylił tekst piosenki. Jak na prawdziwego profesjonalistę przystało, Rafał Szatan nie dał jednak tego po sobie poznać i pewnie kontynuował występ, mimo kilku wyraźnych pomyłek.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Mateusz Ziółko jako Zbigniew Wodecki

W trakcie nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Mateusz Ziółko wcielił się w Zbigniewa Wodeckiego. Jego występ z utworem „Lubię wracać tam gdzie byłem” poruszył publiczność w studiu. Piotr Gąsowski i Kacper Kuszewski również nie kryli łez wzruszenia.

Talent Mateusza docenili także internauci, którzy obejrzeli wykonanie „Lubię wracać tam gdzie byłem” już niemal 2 miliony razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK