Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: czy będzie nowa edycja? Jest decyzja Polsatu

Piotr Krajewski
23.05.2019 14:31
Twoja Twarz Brzmi Znajomo czy będzie nowa edycja jest decyzja Polsatu
fot. VIPHOTO/East News

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Potwierdziły to wyniki oglądalności jedenastej edycji, które były jeszcze lepsze niż w poprzednim sezonie. Czy to oznacza, że będzie nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jest decyzja w tej sprawie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: czy będzie nowa edycja?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie przestaje cieszyć się zainteresowaniem widzów. Polsat ma duże powody do zadowolenia, ponieważ jedenasta edycja dała stacji pozycję lidera w telewizji w sobotnie wieczory. Muzyczne show oglądało średnio 1,59 miliona widzów, czyli o 60 tysięcy osób więcej niż w tym samym okresie w 2018 roku.

W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Wszystkie nagrody są przekazywane na cele charytatywne. Niedawno zakończyła się jedenasta edycja show. Wygrał ją aktor Kazik Mazur, znany m.in. z serialu „Na Wspólnej”.

Czy będzie nowa edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jak informuje portal Wirtualne Media, Polsat podjął już decyzję w tej sprawie. Stacja nie rezygnuje z programu i planuje pokazać nową edycję już w jesiennej ramówce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK