Twórca One Direction stworzył nowy boysband. Będą gwiazdami jak ich starsi koledzy?

10.07.2017 11:00

Najsłynniejszy obecnie boysband zawiesił działalność. Członkowie One Direction skupili się w tym momencie na karierach solowych. Simon Cowell, twórca zespołu, szuka więc ich następców. Grupa PRETTYMUCH przygotowuje się właśnie do wydania debiutanckiego singla.

Twórca One Direction stworzył nowy boysband. Będą gwiazdami jak ich starsi koledzy? fot. Instagram (@prettymuch)

Simon Cowell zna się na poszukiwaniu talentów. Stworzenie One Direction w 2010 roku jest tego najlepszym przykładem. W ciągu jedynie kilku lat pięcioosobowy boysband osiągnął ogromny sukces, porównywalny do osiągnięć NSYNC czy Backstreet Boys.

Rok 2016 przyniósł jednak zawieszenie działalności grupy. Wszyscy członkowie skupili się na solowych projektach. Dwóm z nich, czyli Zaynowi Malikowi i Harry’emu Stylesowi, udało się już nawet wydać studyjne albumy.

PRETTYMUCH - następcy One Direction?

PRETTYMUCH to nazwa brytyjskiego zespołu, który powstał z inicjatywy Cowella. Boysband przygotowuje się właśnie do wydania debiutanckiego singla. Premierę utworu „Would You Mind” zaplanowano na 21 lipca. Tutaj można posłuchać jego fragmentu. Czy uda im się powtórzyć sukces One Direction?

Poniżej możecie zobaczyć PRETTYMUCH w wakacyjnym mashupie. Grupa zaśpiewała m.in. "Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee oraz "That's What I Like" Bruno Marsa.

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze!

QUIZ: Jak dobrze znasz słynne teledyski? Rozpoznaj wideo po jednym kadrze! fot. Youtube (MichaelJacksonVEVO, BritneySpearsVEVO)

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi