Zamknij

Znany raper aresztowany za pobicie. Była dziewczyna pokazała drastyczne zdjęcie [FOTO]

13.10.2021 12:10
Tyga
fot. AFP/EAST NEWS

Tyga pobił swoją byłą dziewczynę? Amerykański raper został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej. Kobieta opublikowała w internecie zdjęcia podbitego oka. 

Tyga może mieć poważne kłopoty. Popularny amerykański raper został oskarżony o pobicie swojej byłej dziewczyny. Zagraniczne media informują, do zdarzenia miało dojść kilka dni temu w domu rapera. 31-latek został aresztowany.

Tyga aresztowany. Raper oskarżony o pobicie byłej dziewczyny

Tyga został aresztowany pod zarzutem przemocy domowej. Jak podaje m.in. "USA Today", Camaryn Swanson, była dziewczyna artysty, zgłosiła pobicie na policję. We wtorek raper dobrowolnie oddał się w ręce funkcjonariuszy. Kilka godzin później wyszedł z aresztu za kaucją w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Do aresztowania doszło dzień po tym, jak była dziewczyna Tygi opublikowała szokujące zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać jej podbite oko. Swanson poinformowała, że została pobita, ale nie ujawniła publicznie nazwiska sprawcy.

Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej, psychicznej oraz fizycznej i już tego nie ukrywam. Jestem tak bardzo zawstydzona i zażenowana, że musiało dojść do tego, ale muszę walczyć o swoje – napisała kobieta i dodała, że raper nie chciał jej wypuścić z domu przez wiele godzin.

Portal TMZ.com ujawnił, że była dziewczyna miała pojawić się w domu Tygi w poniedziałek nad ranem wbrew jego woli. Kobieta miała krzyczeć i być pod wpływem alkoholu lub innego środka odurzającego.

Raper Tyga nie skomentował na razie sprawy.

RadioZET.pl/USA Today, TMZ.com